OYUNA BAŞLA

1. HESAP AÇMA İŞLEMİ
Oyuna girmek için ilk adımınız hesap açmak olmalı. Hesap açmak için; bir adet mail adresine ihtiyacınız olacak. Hesap açmak için;
 • Kayıt olmak için buraya tıklayın
 • Açılan sayfada her alanı doldurun.
 • E-Posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Tüm hesap işlemleri yazdığınız e-posta adresi ile sağlanacaktır.
 • Account Adınız: Oyuna giriş yapacağınız hesap adınızdır. Account adınızda türkçe karakter kullanmayınız. En az 3 en fazla 15 karakter kullanınız.
  E-Posta: Şifre unuttuğunuzda, şifre değişikliğinde, formdan sonra onay e-postası için gereklidir. Doğru yazmadığınız taktirde e-posta ulaşmayacağı için hesabınızı aktif edemezsiniz.
  PIN Kodu: Oyun içerisinde önemli alanlarda (Banka açmak gibi) pin kodunu girmeden işlem yapamazsınız. Pin kodunuzda türkçe karakter kullanmayınız. En az 3 en fazla 8 karakter kullanınız. Sadece harf kullanabilirsiniz.
  Oyun ve Site Şifre & Tekrar: Oyuna ve site üzerinden hesabınıza erişmek için bu şifreyi kullanacaksınız. İki alana da aynı şifreyi girmelisiniz. Şifrenizde türkçe karakter kullanmayınız. En az 6 en fazla 15 karakter kullanınız. Şifreniz harf ile başlamalıdır.
  Gizli Soru ve Cevap: Gizli soru ve cevabı unutmayacağınız cümlelerden veya kelimelerden seçmelisiniz. Şifrenizi unuttuğunuzda bu soru ve cevap size sorulur ve doğru bilmeniz beklenir.
 • Kuralları okudum ve kabul ediyorum. yanındaki kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Kuralları öğrenmek için yazının yanındaki Kurallara tıklayabilirsiniz sayfadan çıkmadan size kuralları gösterecektir.
 • Güvenlik için oluşturulan Google Captcha içinde kutucuğa tik attıntan sonra Kayıt Ol butonuna basarak kayıt işlemini tamamlamış olursunuz.
 • ÖNEMLİ!: Aktif edilmeyen hesaplar 10 dakika sonra silinir. Hesabınızı 10 dakika sonra aktif etmezseniz tekrar kayıt olmanız gerekir.
3. PALADİN UO FPS CONNECTOR YÜKLEMESİ
Sunucu bağlantı programımız (Connector) sunucuya giriş için gerekli programdır.
Connector'ü yüklemek için Dosyalar sayfamızdan "Paladin UO Bağlantı Programı" sekmesine tıklayın ve sunuculardan birine tıklayıp indirmeyi başlatın. Connector 941 MB'dır.
Connector sıkıştırılmış olarak inecektir. Winrar veya başka bir sıkıştırma programı ile açıp içinden "Paladin UO" veya "Paladin UO.exe" isimli kurulum dosyası çıkacaktır. İnen dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatın ve İleri diyerek kurulumu tamamlayın.
Kurulum otomatik olarak dosyaları C:/Paladin klasörüne kurar ve değiştirilmesi önerilmez.
Yapmanız gereken bu kadar
Oyun ve Connector kurulumu sırasında harcanan sürede oyun hesabınızı açmış olacaktır fakat hesabınız açılmadıysa İstatistik anasayfasından save süresini takip edebilirsiniz.

HESAPLAR HAKKINDA SSS
 • Oyun skillcap 8x (800)'dir.
 • Sayfanın üstünden Giriş yap / Kayıt Ol butonuna basın. Giriş yapma ekranının altında Bilgilerimi Hatırla butonuna tıklayın ve çıkan formda alanları takip edin. Eğer yapamadıysanız discord adresimizden öncelikle Exor ile yoksa bir yetkili ile irtibata geçin.
 • Şifre değiştirmek için öncelikle giriş yapmanız gerekmektedir.
  Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada sağ üst köşesinde adınız gözükecek oraya tıkladığınızda bir menü açılacak. O menüden Şifre değiştire tıklayarak değiştirebilirsiniz.
  GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN
Bunları Biliyor muydunuz?
Paladin UO
Options - Genel menüsü üzerinden "Klasik Yetenek Menüsünü" göster kısmını kapattığınız an skill sayfa görünümünüz değişecektir.
PaladinUO Bunları Biliyor muydunuz?