OYUNA BAŞLA

1. HESAP AÇMA İŞLEMİ
Oyuna girmek için ilk adımınız hesap açmak olmalı. Hesap açmak için; bir adet mail adresine ihtiyacınız olacak. Hesap açmak için;
 • Kayıt olmak için buraya tıklayın
 • Açılan sayfada "Üyelik sözleşmesinin koşullarını kabul ediyorum." butonuna tıklayın.
 • Karşınıza kayıt formu çıkacaktır. "Gerekli Bilgiler" bölümündeki alanları eksiksiz doldurun.
 • Kullanıcı Adı: Oyuna ve foruma giriş yapacağınız kullanıcı adınız (Kullanıcı adında özel karakterler kullanılamaz. (*,/,@,?,{,},(,)) vb. karakterler kullanılamaz.) )
  E-Posta: Şifre unuttuğunuzda, şifre değişikliğinde, formdan sonra onay e-postası için gereklidir. Doğru yazmadığınız taktirde e-posta ulaşmayacağı için hesabınızı aktif edemezsiniz.
  Adınız Soyadınız: Sizinle iletişime geçeceğimizde hitap için gereklidir.
  Şifrenizi Seçin ve Doğrulayın: İki alana da aynı şifreyi girmelisiniz. Şifrenizi karmaşık harf ve sayılardan seçin. Başka sunucularda kullandığınız şifreleri kullanmayın.
 • Formun altında Doğrulama kodlarını doğru girip "Kayıt Ol" butonuna bakarak kayıt işleminin ilk aşamasını bitirmiş oluyorsunuz.
 • Yukarıda bulunan işlemleri yaptıktan sonra mailinize gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda hesabınız ilk savede aktif edilecektir.
 • Artık ikinci aşamaya geçebilirsiniz.
2. ULTIMA ONLINE YÜKLEME
Sunucumuz diğer sunucularda olduğu gibi 1997 yapımı "Ultima Online" altyapısını kullanmaktadır.
Bu bakımdan oyunumuza bağlanmak için bu oyunu yüklemeniz gerekmektedir.
Oyunu yüklemek için Dosyalar sayfamızdan "Ultima Online: Mondain's Legacy" sekmesine tıklayın ve sunuculardan birine tıklayıp indirmeyi başlatın. Oyun 761 MB'dır.
Oyun "uoml_setup" veya "uoml_setup.exe" adı ile inecektir. İnen dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatın ve hiç bir alana dokunmadan "Next" butonlarına basın. Yükleme bittiğinde oyun kurulmuş olacaktır.
Artık üçüncü aşamaya geçebilirsiniz.
3. PALADİN UO CONNECTOR YÜKLEMESİ
Sunucu bağlantı programımız (Connector) sunucuya giriş için gerekli programdır.
Connector'ü yüklemek için Dosyalar sayfamızdan "Paladin UO Bağlantı Programı" sekmesine tıklayın ve sunuculardan birine tıklayıp indirmeyi başlatın. Connector 189 MB'dır.
Connector "Paladin UO Setuo" veya "Paladin UO Setup.exe" adı ile inecektir. İnen dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatın ve hiç bir alana dokunmadan "Extract" butonuna basın. Yükleme bittiğinde Connector kurulmuş olacaktır.
Yapmanız gereken bu kadar
Oyun ve Connector kurulumu sırasında harcanan sürede oyun hesabınızı açmış olacaktır fakat hesabınız açılmadıysa İstatistik anasayfasından save süresini takip edebilirsiniz.